Podcasty Zeszytów Literackich
 
div>
 
Podcast Zeszytów Literackich (nr 7)
Wtorek, 23 grudnia 2008
Podcast "Zeszytów Literackich" (nr 7, grudzień 2008)
Adam Szczuciński o "Włoskich miniaturach", Małgorzata Łukasiewicz o korespondencji Paula Celana i Ingeborg Bachmann, Barbara Toruńczyk o tomie Zbigniewa Herberta "Mistrz z Delft i inne utwory odnalezione", Maja Komorowska czyta prozę Marka Edelmana, Tomasz Cyz o "Powrotach Dionizosa"."
 
Podcast Zeszytów Literackich (nr 6)
Niedziela, 16 grudnia 2007
Podcast "Zeszytów Literackich" (nr 6, grudzień 2007)
Agata Bielik-Robson - rozmowa z Adamem Zagajewskim o tomie "Poeta rozmawia z filozofem"; Marek Edelman o swoich studiach medycznych; Piotr Mitzner o książce "Gabinet cieni"
 
Podcast Zeszytów Literackich (nr 5)
wtorek, 31 lipca 2007
Podcast "Zeszytów Literackich" (nr 5, lipiec 2007)
Adam Zagajewski - wypowiedź w  związku z ukazaniem się  tomu esejów "Poeta rozmawia z filozofem"; Ryszard Krynicki i Adam Zagajewski o Jehudzie
 
Podcast Zeszytów Literackich (nr 4)
czwartek, 24 maja 2007
Barbara Toruńczyk o Jerzym Giedroyciu; Julia Hartwig o Jehudzie Amichaju; Nowości książkowe "ZL": Adam Zagajewski "Poeta rozmawia z filozofem", "Dwa miasta", Tomasz Cyz "Arioso"; "Listy z Korsyki" w
 
Podcast Zeszytów Literackich (nr 3)
sobota, 31 marca 2007
O książce "Arioso" szkice o operze - wypowiedzi Tomasza Cyza i Michała Bristigera; Tomas Venclova czyta wiersze; Teresa Worowska o Sandorze Maraim; zapowiedzi "Zeszytów Literackich".
 
Podcast Zeszytów Literackich (nr 2)
środa, 28 lutego 2007
Pożegnanie Ryszarda Kapuścińskiego - wspomnienie Andersa Bodegarda; Spotkania z Barbarą Toruńczyk; Nowość Zeszytów Literackich - Wojciech Karpiński, "Portret Czapskiego"; Nagroda Fundacji Kultury
 
Podcast Zeszytów Literackich (nr 1)
29 stycznia 2007
Nagrody "Zeszytów Literackich"; Tomas Venclova w Sandomierzu; "Zeszyty Literackie" 96 - Sandor Marai; Nowości książkowe: Czesław Miłosz/Zbigniew Herbert "Korespondencja", Barbara Toruńczyk "Rozmowy
 
Zachęcamy do wysłuchania krótkich audycji przygotowanych przez Redakcję "Zeszytów Literackich". Będziemy w nich informować o naszych nowościach, spotkaniach z autorami, polecać wydarzenia kulturalne. Mamy nadzieję, że nasze podcasty, nowa forma internetowej komunikacji, spodobają się Państwu i zachcą Państwo często nas odwiedzać.
Do odbioru podcastów służą programy korzystające z technologii RSS. Pozwalają one śledzić dostępne wiadomości i zarządzać podcastami. Patrz: iTunes (Mac/Windows), Juice (Mac/Windows).
Czekamy na listy.
Nasz adres: biuro@zeszytyliterackie.pl (z dopiskiem) Podcast.
 
Serwisy informacyjne publikowane na stronie "Zeszytów Literackich" podlegają ochronie prawnej i przeznaczone są wyłącznie do własnego użytku osobistego (art. 23 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U. nr 80 z 2000 r., poz. 904). Komercyjne wykorzystanie serwisów, a także ich publikacja na innych stronach internetowych o dowolnym charakterze (prywatnym, edukacyjnym itp.) wymaga zawarcia umowy z Fundacją Zeszytów Literackich.